APIE KOMPANIJĄ


Building in hand businessmen

Nuo 1990 m. įmonių grupė „NUOVA išvystė aibę nekilnojamo turto projektų: gyvenamųjų namų, kvartalų, viešbučių, poilsio namų, komercinių objektų.

Kasdien vis augama, tvirtėjame dalindamiesi viskuo, kas, mūsų manymu, yra geriausia. Daugiametė patirtis, pripažinta paslaugų kokybė ir užsitarnautas pasitikėjimas atskleidžia kasdieninę mūsų misiją – dirbti vardan žmogaus ir jį supančios aplinkos gerovės kūrimo bei aktyviai prisidėti prie visuomenės augimo.

NUOVA prioritetai yra kur kas gilesni, nei įprastas pelno siekimas. Sėkmingą veiklą lėmė tvirtos vertybinės nuostatos bei atkaklus darbštumas. Kiekvienam vystomam projektui skiriame daug dėmesio ir pristatome subrandintą bei atsakingai įgyvendintą. Sąžininga ir vertę kurianti veikla visada buvo ir bus mūsų verslo gairėmis.

Veiklos kryptys

Ką mes darome?

icons

Vystome socialiai atsakingą nekilnojamo turto verslą, kurdami gerovę ne tik kompanijos vystomiems projektams, tačiau ir visai jį supančiai aplinkai.

Suteikiame kiekvienam projektui saugią ir švarią aplinką, rūpinamės, kad ji būtų kuo mažiau teršiama, stengiamės jai daugiau duoti, nei iš jos imti.

Diegiame patį ekonomiškiausią energijos resursų naudojimą.

Kuriame funkcionalumą, naudingumą ir ilgaamžiškumą, pasitelkdami į pagalbą moderniausias technologijas ir patikimiausias medžiagas.

Esame patikima ir gerbiama įmonė, kuri atsakingai duoda ir ištęsi pažadus, vykdo įsipareigojimus.

Rūpinamės likimo nuskriaustų vaikų kasdienybe suteikiant jiems galimybę gyventi patogesnį gyvenimą, plėsti akiratį, natūraliai integruotis į visuomenę.

nuova-apie-mus

NUOVA įmonių grupės įmonių įsteigimo metai:

years

Sertifikatai

apartamentai kopose_white01
logotipas naujapilis baltas
Lampedzio-takas
3
smeliai
3
4
6