shutterstock_91854440

“NUOVA” durys visada atviros kūrybingiems, siekiantiems karjeros, darbštiems žmonėms, turintiems idėjų ir inicaityvų!

Nuoširdžiai puoselėjame santykius su darbuotojais, kurdami savas tradicijas, šventes, bendravimo ir bendradarbiavimo kultūrą. Džiaugiamės galėdami darbuotojams suteikti jaukią darbo aplinką ir draugišką atmosferą.

nuova-karjera

Sėkmės istorijos

nA80Y2231

Karjerą įmonių grupėje „Nuova”
pradėjau nuo nulio

Gintarė Vizgaitytė
“Centre Hotel” direktorė

Vos baigusi universitetą žinojau, jog noriu dirbti viešbučių versle ir jau tada turėjau didelių ambicijų ateičiai. Ieškodama administratės darbo, atsiradau „Nuovai” priklausančiame „Centre Hotel” viešbutyje, tačiau neturėdama darbo patirties, savo karjerą pradėjau ne kaip administratorė, bet kaip pati paprasčiausia kambarinė. Visgi ryžtingo ir atkaklaus darbo dėka netrukus buvau paskirta viešbučio administratore. Būtent tuomet supratau, kad tai yra vieta, kurioje yra vertinami jauni ir ambicingi žmonės, siekiantys geriausių darbo rezultatų.
Šiandien, praėjus vos metams, esu „Centre Hotel” viešbučio direktorė – jauniausia iš visų buvusių. Nesakau, kad buvo lengva kelyje į šias pareigas, bet kai myli savo darbą ir esi aplinkoje, kur tave vertina, tavimi pasitiki ir svarbiausia – suteikia tau šansą – viskas tampa įmanoma.

nA80Y2172

Kiekvienam linkėčiau tokios puikios darbo aplinkos.
Roma Kugelienė
Įmonių grupės „Nuova“ administratorė

Man pasisekė, kad iš karto po studijų gavau darbą tokioje aplinkoje, kurioje esu vertinama ir gerbiama jau 26 metus. Manau, kad svarbiausias dalykas darbuotojui – puikūs santykiai su vadovu ir kolegomis, kurie geranoriškai bendradarbiauja, moka konstruktyviai spręsti problemas ir vieningai siekia užsibrėžtų tikslų.
Kasdien dirbu su aibe dokumentų, tačiau savo veikloje niekada nejaučiau rutinos.
Įmonėje įdiegta inovatyvi dokumentų valdymo programa užtikrina sklandų ir operatyvų darbą, kuriuo patenkinti ir klientai, ir bendradarbiai.
Džiaugiuosi dirbdama kompanijoje, kurioje yra tvirtos organizacinės vertybės, gražios tradicijos ir draugiški tarpusavio santykiai. Jaučiuosi čia svarbi ir reikalinga. Kiekvienam linkėčiau tokios puikios darbo aplinkos.

nA80Y2269

Kompanijoje „Nuova“ įgyvendinau visas profesines aistras.
Nijolė Jankauskienė
Vyr. Buhalterė

Su „Nuova“ esu nuo pat veiklos pradžios, kai tik pradėjo steigtis pirmosios privačios įmonės. Jau tada mane žavėjo vadovo kūrybiškumas, inovatyvumas, ambicijos, bei teisingumas. Bendras požiūris suteikė plačias galimybes finansų srityje įgyvendinti nemažai pažangių projektų. Vieni pirmųjų savo įmonių veikloje pradėjome diegti efektyvias dokumentų ir kontaktų valdymo programas.
Labiausiai vertinu įmonės skaidrumo politiką, kas sudarė pagrindą visada teisingai vertinti ir valdyti veiklos duomenis.
Įdomus, atsakingas, dinamiškas darbas, iniciatyvas skatinanti aplinka sudarė puikias sąlygas dirbti šioje kompanijoje 29 metus.

Nijolė jau išėjo į užtarnautą poilsį.

ak_250
akaciju vilos
Lampedzio-takas
Garsves-slenis
smeliai
3
4
6