shutterstock_91854440

“NUOVA” durys visada atviros kūrybingiems, siekiantiems karjeros, darbštiems žmonėms, turintiems idėjų ir inicaityvų!

Nuoširdžiai puoselėjame santykius su darbuotojais, kurdami savas tradicijas, šventes, bendravimo ir bendradarbiavimo kultūrą. Džiaugiamės galėdami darbuotojams suteikti jaukią darbo aplinką ir draugišką atmosferą.

nuova-karjera

Sėkmės istorijos

Kristina

Esu dėkinga „Nuova” už
karjerą ir įdomų darbą

Kristina Rimkutė
“Centre Hotel” direktorė

Kristina pradėjo savo karjerą „Nuovai” priklausančiame „Centre Hotel” viešbutyje iškart po viešojo administravimo magistro studijų Kauno technologijos universitete. Iš pradžių dirbusi budinčia administratore gabi ir iššūkių nebijanti mergina jau po 8 mėnesių tapo projektų vadove, o dar po metų jai buvo pasiūlytos viešbučio direktorės pareigos.

Kristina džiaugiasi, kad jai buvo suteikta galimybė kilti karjeros laiptais – šiandien ji jaučiasi darbdavio palaikoma ir kasdieniniame darbe. Iniciatyvi bei kūrybinga darbuotoja teigia, kad „Nuova” įmonių grupė leidžia jai augti ir kaip asmenybei, ir kaip darbuotojai. Jauna mergina nuolat „serga“, kad viešbučiui „Centre Hotel” puikiai sektųsi – semiasi įvairių viešbučio veikloje pritaikomų idėjų net keliaudama per atostogas.

Ką nors darydama Kristina siekia aukščiausio rezultato ir su nekantrumu laukia kiekvienos darbo viešbutyje dienos. Rodos, kad mintis „Laimės paslaptis yra ne daryti tai, kas patinka, o tai, ką darai – daryti su meile“ yra skirta kaip tik jai.

 

nA80Y2172

Kiekvienam linkėčiau tokios puikios darbo aplinkos.
Roma Kugelienė
Įmonių grupės „Nuova“ administratorė

Man pasisekė, kad iš karto po studijų gavau darbą tokioje aplinkoje, kurioje esu vertinama ir gerbiama jau 26 metus. Manau, kad svarbiausias dalykas darbuotojui – puikūs santykiai su vadovu ir kolegomis, kurie geranoriškai bendradarbiauja, moka konstruktyviai spręsti problemas ir vieningai siekia užsibrėžtų tikslų.
Kasdien dirbu su aibe dokumentų, tačiau savo veikloje niekada nejaučiau rutinos.
Įmonėje įdiegta inovatyvi dokumentų valdymo programa užtikrina sklandų ir operatyvų darbą, kuriuo patenkinti ir klientai, ir bendradarbiai.
Džiaugiuosi dirbdama kompanijoje, kurioje yra tvirtos organizacinės vertybės, gražios tradicijos ir draugiški tarpusavio santykiai. Jaučiuosi čia svarbi ir reikalinga. Kiekvienam linkėčiau tokios puikios darbo aplinkos.

nA80Y2269

Kompanijoje „Nuova“ įgyvendinau visas profesines aistras.
Nijolė Jankauskienė
Vyr. Buhalterė

Su „Nuova“ esu nuo pat veiklos pradžios, kai tik pradėjo steigtis pirmosios privačios įmonės. Jau tada mane žavėjo vadovo kūrybiškumas, inovatyvumas, ambicijos, bei teisingumas. Bendras požiūris suteikė plačias galimybes finansų srityje įgyvendinti nemažai pažangių projektų. Vieni pirmųjų savo įmonių veikloje pradėjome diegti efektyvias dokumentų ir kontaktų valdymo programas.
Labiausiai vertinu įmonės skaidrumo politiką, kas sudarė pagrindą visada teisingai vertinti ir valdyti veiklos duomenis.
Įdomus, atsakingas, dinamiškas darbas, iniciatyvas skatinanti aplinka sudarė puikias sąlygas dirbti šioje kompanijoje 29 metus.

Nijolė jau išėjo į užtarnautą poilsį.

apartamentai kopose_white01
logotipas naujapilis baltas
Lampedzio-takas
3
smeliai
3
4
6