NUOVA misija – vystyti pažangų ir atsakingą nekilnojamo turto verslą, kuriam rūpi daugiau

1

Infrastruktūra – puoselėjame ne tik švarios, gražios aplinkos kūrimą, tačiau atsižvelgiame ir į šeimų poreikius, susisiekimo galimybes, atstumus iki mokyklų bei darželių.

Energijos kaštai – kuriamiems projektams naudojame tik ekonomiškas medžiagas, diegiame naujausias technologijas, mažinančias šildymo išlaidas.

Patogumas – skiriame didelį dėmesį išplanavimams, siekiame maksimaliai išnaudoti erdves, patogiai suskirstyti gyvenamąsias zonas, įtraukdami saulės efektyvumą.

Efektyvumas – naudojame daugiafunkcines medžiagas, garantuojančias ne tik šilumą ir jaukumą, tačiau ir gerą garso izoliaciją, privatumą.

2

Saugumas – kiekvieno projekto kūrybinėje eigoje skiriame laiko saugumo realizavimo klausimui, siekiame, kad gyvenamoji aplinka būtų saugi ne tik šeimai, bet ir gamtai.

Bendradarbiavimas – kuriame šiltus santykius ne tik su klientais, tačiau ir su partneriais – nuo to pradedamas draugiškas ir sąžiningas bendradarbiavimas bei kompromisų ieškojimas.

Atsakomybė – kuriame gėrį nuo savęs – taip skatiname juo džiaugtis ir dalintis bei puoselėti tai, ką turime, suteikti kitiems tai, ko jie neturi. Į savo indėlį gerbūviui žiūrime rimtai, nes mums rūpi daugiau.

apartamentai kopose_white01
logotipas naujapilis baltas
Lampedzio-takas
3
smeliai
3
4
6