Daugiau informacijos: www.naujapilis.lt

Susisiekite: Deimantė Kairienė, T: +37061813881, E: deimante@nuova.lt

Informacija apie naujai statomą daugiabučių namų projektą:

„Naujapilis“ – naujos statybos butai Kaune, privačiame kvartale Žaliakalnyje. Tai modernūs butai Kaune, prestižiniame rajone, kur susipina istorinė atmintis, dinamiškas miesto gyvenimas ir gamtos teikiama harmonija. Uždaras 10 mažaaukščių pastatų kvartalas, apjuostas tvora ir saugomas kelio užtvarų, garantuoja ramų ir patogų gyvenimo būdą. Darbas, laisvalaikio vietos, švietimo ar sveikatos įstaigos pasiekiamos lengvai ir be rūpesčių.
Kiekvienas butas „Naujapilyje“ turi lodžiją, balkoną arba nuosavą terasą, o šviesa ir besikeičiantys metų laikai į jūsų namus pateks per plačius, grindis siekiančius langus. Pirmame aukšte suprojektuoti butai su terasa, o viršutiniuose – butai su terasa ant stogo! Virš kasdienybės pakylėjantys vaizdai, iki vakaro prie grilinės užsitęsę susitikimai su draugais ar rytinė kava, kuomet odą glosto nuo upės kylančio rūko vėsa – kai gamta tik per žingsnį, turėsite daug progų ja pasimėgauti. Mes žinome, kad nauji butai Kaune nedažnai turi tokius išskirtinius privalumus! „Naujapilis“ galite rinktis 1-4 kambarių butus, kurių dydis svyruoja nuo 30 kv. m iki 114 kv. m.

Daugiau informacijos: www.naujapilis.lt
Deimantė Kairienė Tel.: +37061813881

Daugiau informacijos: https://garsvesslenis.lt/

Susisiekite: Deimantė Kairienė, T: +37061813881, E: deimante@nuova.lt

Informacija apie naujai statomą individualių namų projektą:

Garšvės slėnis“ – unikalus individualių namų projektas Vaišvydavoje, prie pat Kauno marių, apsuptas miškų ir pažintinių takų, o iki miesto centro – vos 15 min. automobiliu. Gyventi mieste, kai gamta pasiekiama ranka, – prabanga, kurią įvertins kvartalo gyventojai.
Kvartalą „Garšvės slėnis“ sudaro 19 funkcionaliai suprojektuotų vieno aukšto namų su individualiais sklypais (7-10 a). Erdvus tvora aptvertas nuosavas kiemas suteiks laisvę kurti savo aplinką taip, kaip visada svajojote. Vietos čia užteks ne tik sodui, šiltnamiui, bet ir baseinui ir net krepšinio aikštelei.
Namai parduodami su daline apdaila, galite rinktis iš 103, 111, 130, 148 kv. m. Namuose suprojektuotas grindinis šildymas su sistema oras-vanduo.
Kvartale „Garšvės slėnis“ sutvarkytos bendros žaliosios zonos, šaligatviai, apšvietimas. Kvartalas uždaras: jis aptvertas tvora, o prie įvažiavimo įrengtas automatinis kelio užtvaras.

LT logo

Informacija apie parduotų butų projektą:

„Lampėdžio takas“ – mažaaukščių daugiabučių namų kvartalas Lampėdžio ežero pašonėje. Jau dabar parduodami 47 – 109 kv. m. dydžio nauji butai su lodžijomis, terasomis, sandėliukais ir dengtomis automobilių stovėjimo aikštelėmis, tinkami  įvairiam gyvenimo būdui. Kvartalo pirmuose aukštuose – sukurta galimybė gyventi kotedžo tipo būstuose. Patogi infrastruktūra, geras susisiekimas su visais Kauno mikrorajonais bei miško apsuptis – tai, kas gyvenimą “Lampėdžio take” pavers idile. Unikalia gamtos kaimynyste pasižymintys nauji butai Kaune – modernaus miesto žmogaus pasirinkimas.

Vieta: Kaunas

Butų kiekis: 112 vnt.

Plotai: 47-117 m2

Informacija apie parduotų butų projektą:

„Akacijų Vilos“ – tai du stilingi ir kompaktiški mažaaukščiai namai, esantys unikalioje miesto vietoje. Namus supa jauki žaluma, nuo skardžio arsiveria stulbinanti miesto, upės bei jos šlaitų panorama. Dviejuose naujos statybos, keturių aukštų namuose yra suprojektuotas 21- as skirtingo dydžio ir išplanavimo butas.

„Akacijų Vilos“ – nauji butai Kaune, kuriuose visada šviesu, ramu ir jauku gyventi.

Vieta: Kaunas
Butų kiekis: 21 vnt.
Plotai: 44-138 m2

Statybų pradžia: 2015/09
Statybų pabaiga: 2017/12

smeliai-logo

Informacija apie parduotų butų projektą:

„Smėlių“ namus kūrėme atsakingai galvodami apie būsimo gyventojo norą turėti jaukų, ekonomišką ir šiltą būstą mieste. Nauji butai Kaune suprojektuoti vienoje ramiausių ir gražiausių Šilainių vietų, kur gausu mokyklų, darželių, parduotuvių. “Smėlių” namuose Jūs gyvensite nesirūpindami dėl susisiekimo. Kultūringi kaimynai, erdvi parkavimo aikštelė, mažos šildymo sąskaitos, geri butų išplanavimai ir daugelis kitų privalumų, kuriuos įvertino įsikūrusios šeimos – “Smėlių” kvartale visi butai išparduoti.

Vieta: Baltų pr. 193
Butų kiekis: 135 vnt.
Plotai: 45-71 m2
Laisvų butų nėra.

Statybų pradžia: 2011/05
Statybų pabaiga: 2016/08

apartamentai kopose_white01
logotipas naujapilis baltas
Lampedzio-takas
3
smeliai
3
4
6