Daugiau informacijos Tel.: +37062075722, El. p.: liuda@nuova.lt

logo_centrehotel

Informacija apie projektą:

Nuova įmonių grupės valdomas viešbutis “Centre hotel Nuova” nuo karo pradžios nuolat rūpinasi apie 200 ukrainiečių pabėgelių. Dalis jų jau integravosi į Lietuvos gyvenimą, jiems padėjome susirasti darbus ir gyvenamąsias vietas, dalis gyvena nuo pat atvažiavimo dienos, yra iš socialiai pažeidžiausių grupių – vaikai, mamos, senjorai, neįgalieji. Dalis gyventojų rotuoja, atvyksta nauji pabėgeliai, senieji išsikrausto į nuolatinius gyvenamuosius būstus. Tačiau visais gyvenančiais pas mus rūpinamės “nuo iki”. Solidarizuojamės su vietiniais verslininkais, pavieniais gyventojais ir tiekiame viską, ko reikia nuo karo pabėgusiems ukrainiečiams: nuo maisto produktų, higienos reikmenų iki mokyklinių reikmenų vaikams. Padedame susigaudyti biurokratiniuose labirintuose, suorganizuojame gydymo paslaugas, medikamentus. Subūrėme kauniečių bendruomenę, kuri padeda pagal galimybes – vieni įrengė kompiuterinę klasę, kiti parūpino šaldytuvų, treti – maisto produktų. Su Kauno miesto savivaldybe sudarėme sutartį, pagal kurią savivaldybė įsipareigoja padengti komunalines išlaidas ir užtikrinti pastato apsaugą. Visu kitu rūpinamės patys.

Daugiau informacijos: www.akopos.lt

Susisiekite: Tel.: +370 620 64621, E: info@akopos.lt

2

Informacija apie projektą:

Poilsio namai „Auksinės kopos“ pradėjo naują etapą – rekonstrukciją, po kurios tai bus 4 žvaigždučių viešbutis pajūryje. Tai vienas iš nedaugelio viešbučių, esančių vos 50 m iki jūros.

Kad poilsis Šventojoje tęstųsi ištisus metus ir išliktų pastovių, šią vietą mylinčių poilsiautojų tradicija čia ilsėtis, rekonstrukcija suskirstyta į kelis etapus.

Iki 2021 m. birželio mėn. atnaujintas kambarių interjeras, restoranas ir dvi lauko terasos, bendrosios viešbučio erdvės, kieme įkurta lauko SPA erdvė, pastatyti 4 SPA nameliai. Įrengtos 2 didelės automobilių stovėjimo aikštelės, naujai apželdinta visa poilsio namų teritorija, atnaujinti takeliai. Viešbutyje įrengta išmanioji sistema, kurios dėka gyventojai gali bekontakčiu būdu užsiregistruoti ir išsiregistruoti iš viešbučio. Kambarių raktai pakeisti kortelėmis, kurios tarnauja ir kaip identifikacinės atsiskaitymo kortelės restorane bei lauko SPA erdvėje.

Pasibaigus vasaros sezonui prasidės antras rekonstrukcijos etapas. Iki 2022 m. sezono planuojama atverti vidaus SPA, sporto salę, erdves vaikų ir suaugusių laisvalaikiui, bus papildomai įrengti dar 28 kambariai su privačiomis terasomis.

ak_250
akaciju vilos
Lampedzio-takas
Garsves-slenis
smeliai
3
4
6