Mums rūpi ne tik verslo interesai, mums rūpi daugiau,

todėl Socialinė atsakomybė – neatsiejama NUOVA veiklos dalis. Savo noru į kasdieninę veiklą įtraukėme papildomus įsipareigojimui visuomenei ir gamtai. Rūpinamės likimo nuskriaustais vaikais, jaunaisiais talentais, kultūra. Norime, kad auganti karta būtų iniciatyvi, kupina idėjų. NUOVA – atsakingai kurianti ir skatinanti kurti kitus. Mes sakome, kad kai kiekvienas su meile ir atsakomybe darys tai, ką geriausiai išmano, mūsų pasaulis bus dar graženis!

nuova-padekos

Paramos kryptys

1

MUMS RŪPI DAUGIAU

Iniciatyva pavadinimu „Mums rūpi daugiau“ išreiškia „NUOVA“ požiūrį, į daugelį svarbių miestui dalykų.

2

JAUNIEJI TALENTAI

Lietuva turi daug talentingų vaikų ir gali jais didžiuotis, tačiau ne visi turi nuosavų lėšų ugdyti prigimtinius gabumus, siekti mokslų.

nuova-socialine-veikla

SPORTAS

„Nuova“ įmonių grupė jau antri metai bendradarbiauja su jaunaisiais Kauno tinklininkais.

4

GLOBOS NAMAI

Vaikų globos namų rėmimas užima didžiausią dalį „Nuova“ socialinės veiklos.

Jaunieji talentai

Lietuva turi daug talentingų vaikų ir gali jais didžiuotis, tačiau ne visi turi nuosavų lėšų ugdyti prigimtinius gabumus, siekti mokslų. Nuo 2006 m. „NUOVA” nuosekliai reimia Kauno Jėzuitų gimnaziją. Mūsų paramos dėka šioje gimnazijoje gali mokytis vaikai, kurių šeimos neišgali sumokėti už mokslą.

2016-05-23
Happy family

2016-05-23 Įmonių grupė toliau džiugina aktyvia parama

“Nuova” įmonių grupė, garsėjanti darbuotojų sveikatingumo skatinimu, sveiko gyvenimo būdo ideologiją plečia ir už biuro ribų. Šį pavasarį įmonių grupė skyrė paramas Lietuvos tinklinio federacijai ir Šiuolaikinės penkiakovės klubui “Hiperionas”. Penkiakovę Kaune populiarinantis klubas ...
2014-10-14
jezuitu gimnazija (1)

JĖZUITŲ GIMNAZIJA

Nuo 2006 m. “Nuova” nuosekliai remia Kauno Jėzuitų gimnaziją. Mūsų paramos dėka šioje gimnazijoje gali mokytis vaikai, kurių šeimos neišgali sumokėti už mokslą.
apartamentai kopose_white01
logotipas naujapilis baltas
Lampedzio-takas
3
smeliai
3
4
6